Eladó új építésű ház - Csörög

Új építésű!
Új építésű
KAPCSOLAT
Kiss Jutka

+36 20 334

Belső terület

98 m²

Telek terület

895 m²

Tájolás

délnyugat

Építési állapot

új

Építési mód

tégla

Szobák száma

4 szoba

Terasz

10 m²

Épület szintje

1.

Épült

2025

Ingatlan állapot

kívül: új
belül: új

Szigetelés

12 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
1341_ar

Pest megye, Csörög

Irányár

95 M Ft
(969.39 E Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

98 m²

Telek terület

895 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Eladó ÚJ ÉPÍTÉSŰ családi ház!

BERUHÁZÓI ÁRON!

Eladó Csörög dinamikusan fejlődő új lakóparkjában, amerikai konyhás nappali + 3 szobás, dupla komfortos, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS családi ház, gépkocsi beállóval, 895 nm-es telekkel.

Az ingatlan kitűnő térszervezésű, élhető terekkel rendelkezik:
-34 nm-es amerikai konyhás nappali, terasz kapcsolattal, 3 hálószoba (12.24, 12.24, 12.3 nm), fürdőszoba, háztartási helyiség, vendég WC, előtér, közlekedő.

Az épület korszerű, a mai kor igényeinek megfelelő, minőségi anyagokból és technológiával készül:
-főfalak 30-as Porotherm téglából készülnek, 12 cm-es dryvit szigeteléssel;
-E-gerendás födém;
-beton cserépfedés;
-3 rétegű, 5 légkamrás műanyag nyílászárók, igény esetén – értékegyeztetéssel – redőnnyel, szúnyoghálóval felszerelve;
-hőszivattyús fűtés, padlófűtéssel;
-gyalogos bejárónál és a gépkocsi beálló vonalában viacolor burkolat;
-1 db kerti csap.

Az átadás várható ideje: 2026. nyár eleje.

Hívjon a részletekért, a részletes műszaki tartalomért.

Irodánk ÚJ ÉPÍTÉSŰ ingatlanok specialistája, felkészült értékesítőkkel!
Jogi háttérrel (kedvező díjazással) és az egyik legjobb, bank semleges HITELKÖZVETÍTŐVEL segítjük vásárlását.
Hitelszakértőnk teljes körű ügyintézéssel áll Vevőink rendelkezésére, legyen szó OTTHON START, CSOK+, BABAVÁRÓ vagy a legjobb piaci hitelről.
Új építésű ingatlanjainkat BERUHÁZÓI ÁRON értékesítjük!

Amennyiben értékesíteni kívánja ingatlanát, irodánk egyedi, kedvező ajánlattal áll rendelkezésére!