Eladó újszerű ház - Nagykovácsi

KAPCSOLAT
Ferge Imre

+36 70 418

Belső terület

168 m²

Telek terület

726 m²

Tájolás

délnyugat

Szobák száma

4 szoba

Épület szintje

2.

Épült

2019

Ingatlan állapot

kívül: újszerű
belül: újszerű

Klíma

van

Szigetelés

15 cm

Ablak szerkezete

3 rétegű thermoplan

Ingatlan azonosító:
24_hti

Pest megye, Nagykovácsi, (Zsíroshegyalja), Duna utca

Irányár

259 M Ft
(1.54 M Ft/㎡)

Szobák

4 szoba

Terület

168 m²

Telek terület

726 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
NAGYKOVÁCSI EGYIK LEGCSENDESEBB UTCÁJÁBAN, ÚJSZERÚ CSALÁDI HÁZ

Megvételre kínálunk egy igényes kivitelezésben épült, 168 nm-es nappali+3 hálószobás körbejárható családi házat, garázzsal és fedett, 30 nm-es terasszal, közel 500 nm-es gyepesített, kertrésszel.
A házba lépve, stílusában modern, letisztult, csend, nyugalom és a privát szféra érzése amit közvetít.

Nagykovácsi Budapest központjától mindössze 15 km-re található közel a II. kerülethez, a Budai Tájvédelmi körzetben, a Budai hegyek és erdők ölelésében helyezkedik el. Szabadidős programok számára ideális a környezet, a jó levegő és a panoráma garantált.

A házról:

Földszint:
A házba lépve akár a garázsból közvetlen, a kényelmes előtérbe érkezünk, onnan egy lépcsőn át jutunk le a nappaliba, a szint eltolásnak köszönhetően, ahol az amerikai konyhás nappaliból a 30 nm-es fedett teraszra és a kertbe. Az amerikai konyhás nappaliban, egyedi gyártású, gépesített konyhabútor van beépítve, mind ez a vételár részét képezi, a konyha is ablakos.
A Földszinten található még egy ablakos, zuhanyzós fürdőszoba, dolgozó szoba, kamra.

Emelet:
A lépcsőházon át jutunk fel az emeletre, a lépcsőház is ablakos is a természertes fénynek köszönhetően, a lépcsőház is világos.
Az emelen a kozlekedőben nagyméretű gardrób szekrény van beépítve, a közlekedőből nyílik a két hálószoba, mindkét hálószoba a budai hegyekre panorámás. A hálószobák nem csak egy irányba ablakosak, így szinte egész nap benapozottak. A fürdőszobában kád és zuhany is megtalálható így bárki számára kielégítő lehet.